موبایل : 09120595911
ایمیل : support@arj.co.ir
تلفن : 03191010420

برای طراحی یک سایت اصولا امکان اینکه بتوان دقیق هزینه آن را گفت، وجود ندارد، چرا که عوامل خیلی زیادی تاثیر گذار است که میتواند قیمت آن را نیز به چندین میلیون هم برسد. پیشنهاد ما به شما این است که میتوانین شما به صورت رایگان با کارشناسان مجرب ما در خصوص بیزینس خودتون، مشورت فرمایید.

پشتیبانی دائمی برای هر نوع وب سایتی که شما دورنما و نگاه بلند مدت به ان دارید امری بسیار واجب و ضرورریست این هزینه ای که شما برای پشتیبانی وب سایتتان پرداخت میکند به شما اطمینان لازم را می دهد که وب سایتتان همواره درست عمل کند و ایمن باشد. درو اقع اقداماتی هستند که موجب بروزرسانی سیستم های مدیریت، محتوا، مدیریت عملکرد صحیح سایت و رفع مشکلات فنی می باشد.

شما میتوانید با ورود سامانه الماس همواره در هر زمان و مکان از تمامی خدمات و پشتبانی آنلاین ویژه ما بهره مند شوید جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانین با ما در تماس باشین.

شما تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفته اید . شاید اخیرا در این مورد شنیده اید و می خواهید ببینید فروشگاه اینترنتی چیست ویا اینکه در این باره مشغول به تحقیق و بررسی هستید ،یا با کسانی مشورت کرده اید راه اندازی فروشگاه اینترنتی چگونه است. و حتی ممکن است یک حرفه ای هستید که به دنبال روش های جدیدی هستید. کافیست مقالات مارو دربخش اخبار و مقالات مطالعه کنین تا با کسب کمی اطلاعات درین حوزه بتونید بهترین تصمیم در مورد راه اندازی کسبو کار یا وب سایت شخصیتون بگیرید

سیستم مدیریت محتوا به مدیران این امکان را می دهد که بدون داشتن نیاز به برنامه نویسی و دانشی مربوط به وب، تولید محتوا یا هرگونه تغییرات را برای مخاطبین خود اعمال کنند. اگر سایتی از این cmsها استفاده نکند، مسلمن برای آپدیت اساسی سیستم نیاز به متخصص وب دارد ازین رو بعلت داشتن هزینه های سنگین، cmsها معرفی می شود معروفترین cms وردپرس بوده و لذت مدیریت آسان و پر از امکانات را به مخاطب می دهد و به همین خاطر جزء محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا و استراتژی طراحی وب در دنیا است.

#

تماس با مابا ما در ارتباط باشید

برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت همچنین در این بخش میتوانید با ما در ارتباط باشید. با ما همراه باشید: شرکت فناوری اطلاعات الماس

تماس با ما

خلاقیت راز موفقیت شماست

با ما همراه باشید. اعتماد شما سرمایه ماست